5084867 info@rodnas.ee

Ag Leader DirectCommand II

Ag Leader DirectCommand II ISO Liquid

ISOBUS pritsimismoodul

Ag Leader DirectCommand II pritsimismooduliga võib olemasoleva pritsi ümber ehitada ISOBUS pritsiks koos GPS-juhtimisega.
Süsteem ühildub Universaalterminali (ISOBUS Universal Terminal) ja tegumikontrolleri (Task Controller) standarditega. Seetõttu töötab see ka kõikides universalterminalides, kus tegumikontroller aktiveeritud.

– Lihtne struktueeritud vooluhulga, rõhu ja kiiruse kalibreerimine: täpsus ja töökvaliteet.

– Vooluhulga ja rõhu vahelise suhte pidev jälgimine selge ekraanigraafikaga. Võimaldab jälgida pritsimiskvaliteeti, tilga suurust ja kõrvalekaldeid normaalsest. See aitab otsustada pritsimiskvaliteedi üle või eeldada tuuletriivi. Kogu aeg on silme ees manomeetrinäit, valitud pihusti ja hetkel pritsitava tilga suurus.

– Automaatne poomi ettevalmistamine ja eelrõhu hoidmine pihusites. See aitab kindlustada õiget vooluhulka tööle asumisel ja pritsimise  välja ja sisse lülitamisel, näiteks pöörderibal. Pritsimine algab viivituseta koheselt õige pritsimisnormiga.

– Juhib kuni 144 sektsiooni.

Loomulikult kaasnevad tavapärased võimalused, nagu: sektsioonijuhtimine arvestades reaalselt kaetud ala (nn. GPS-lüliti), töötlemiskaartide kasutamine, andmete salvestus ja kaartide koostamine.

Kasutamisel AgLeader ekraanis ka muud DirectCommand võimalused:

– OptRx mittekontaktandurite kasutamine

– Norac pritsipoomi kõrgusandurite kasutamine

Pritsi ümberseadistamisel asendatatakse senine pritsimisnormi juhtimine (vooluhulga regulaatori, peaklapi, vooluhulgamõõturi, rõhuanduri(te) juhtimine AgLeader süsteemiga. Seadmed jäävad samad, lisanduvad juhtmoodulid ja vajalik juhtmestik.

Siia ei kuulu muu juhtimine: hüdraulika, jäljessõit, …

FACEBOOK

Jälgi meid Facebook’is

KONTAKT

(+372) 508 4867