Firmast

 

Rodnas OÜ alustas oma tegevust aastal 1997 FIE Sandor Järvala nime all. Esimeseks koostööpartneriks sai AS Tatoli, mis tõi maale New Holland kaubamärgi all valmistatud traktoreid, kombaine ja muid põllumajandusagregaate. Samuti on meie nimistus ka muud AS Tatoli  müügiartiklid nagu JOSKIN, HORSCH, McCONNEL, CARUELLE jne.  

 

Tegevuse laienedes tekkis vajadus luua suurem firma.  2002.a. sai loodud RODNAS OÜ, mille juhatuse liikmeteks on Sandor Järvala ja Kaspar Järvala.


Rodnas OÜ tegeleb siiani tihedas koostöös AS TATOLIGA New Hollandi põllumajandustehnika müügi ning hooldamise ja remondiga. Meie New Hollandi hoolduspiirkond on Raplamaa, Läänemaa, saared, Pärnumaa ning osaliselt ka Viljandi-, Harju- ja Järvamaa. Alates 2005 aastast oleme sõlminud koostöö otselepingud Itaalia haagiskuivateid tootva firmaga MECMAR SPA Ltd., Inglismaa traktoritreilereid tootva firmaga STEWART AGRICULTURAL Ltd., Prantsusmaa mullaharimisriistasid tootva firmaga AGRISEM International. Tihedat koostööd teeme ka Inglismaa kogurheedrite tootjaga SHELBOURNE REYNOLDS Ltd., Kanada liikurniidukeid tootva MACDON Ltd.-ga. Ühtlasi müüme, hooldame ja remondime ka ise neid masinaid. Meeskond on hetkel kaheksaliikmeline.

 

Rodnas OÜ asub oma hoonekompleksis aadressil:

TIIGI 16, Kehtna 79001, Rapla maakond


 

Copyright Printland OÜ 2011-2016