Tänane kuupäev Neljapäev Mai 16, 2024 9:22 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 112 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Reede Apr 30, 2010 6:11 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Dets 23, 2008 11:16 pm
Postitusi: 716
Asukoht: Pärnumaal
nii palju kui ma tean, siis oli nädal aega ja mingi rendi hind oli ka olnud, aga hinda ei mäleta. Et maksis mingi hinna ette ja traktor oli Sigalas. tähendab et meie rahvas tõi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 21, 2010 9:07 am 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juun 09, 2009 11:51 pm
Postitusi: 227
Asukoht: Tartu/Maaritsa
KuldsesBörsis hakkas silma üks DeutzFahr.
Oskab keegi kommenteerida seda masinat?

_________________
Töö on lolli lõbu


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 21, 2010 11:19 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Mär 15, 2008 5:28 pm
Postitusi: 98
Asukoht: viljandi
Hea masin on muidu, aga kui ostmiseks läheb siis tee proovi sõit ära ja sõidu ajal kasuta ära kõik käigud ja lase pöörded niipalju kui tuleb ja siis vaheta käiku , ja poolkäigud proovi mitu korda üle, poolkäikudel on tavaliselt mingi selline jama, et sidurid või midagi sellist hakkavad lonkama,n agu põõrded on aga edasi ei liigu,ja remont on päris kallis. ja esisilla sidur on ka vaja kindlasti ära kontrollida, saad seda kontrollida niimodi kui esisild on sisse lülitatud ja pidurdad mingi hoopealt. kuI esi rattad loha ei ole siis on üldjuhul siduri viga. Pildilt näha on laaduriga masin , minuarvates on juba pluss pool see ,et on madala ninaga.

_________________
Ponsse Ergo.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 21, 2010 11:38 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Dets 24, 2009 3:41 pm
Postitusi: 219
Asukoht: jõgevamaa, järvamaa
ja arvesta, et hinnal on number 1 ka kuskilt puudu :mrgreen:

_________________
NH8770 mtz 1221.2 mtz 820


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 22, 2010 8:16 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 25, 2008 8:43 pm
Postitusi: 614
Väga hea masin. Aga! Tehnilist tuge pole. Mõtle mitu korda enne kui selle ostad, eriti pruugituna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 22, 2010 11:19 am 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juun 09, 2009 11:51 pm
Postitusi: 227
Asukoht: Tartu/Maaritsa
Mulle ka meeldib see madal nina, see annab hea vaate laaduriga tegutsemisel.
Hind on na naljakas jah. Kas ta ongi nii soodne või on tõesti 1 puudu eest :lol:
Seni kuni varuosasid võtta on pole servic tähtis :roll:

_________________
Töö on lolli lõbu


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 22, 2010 11:43 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 20, 2010 1:43 pm
Postitusi: 19
Kas ma olen ainuke kes selle kuulutuse juures mingisuguseid kontaktandmeid ei näe?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 22, 2010 11:45 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
Agriculture kirjutas:
Kas ma olen ainuke kes selle kuulutuse juures mingisuguseid kontaktandmeid ei näe?


Ei ole :?

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 22, 2010 11:46 am 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juun 09, 2009 11:51 pm
Postitusi: 227
Asukoht: Tartu/Maaritsa
Telefoni numbrit ei ole, aga meili saab saata... Ma hakkan selle masinaga peale suurt Jaani tegutsema...

_________________
Töö on lolli lõbu


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 22, 2010 11:55 am 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Veebr 03, 2009 9:26 pm
Postitusi: 183
Asukoht: Võrumaa
Võtsin ka nendega kontakti. Tegutsevad Suurbritannias ja kodulehe aadress on http://www.machinery-international.com
Ise küsisin suurema Deutz-Fahri kohta, see mille hind 7100EUR. Vastasid, et koos kohaletoimetamisega Eestisse on lõplik hind 8000EUR. Veel väidavad, et masinat võib proovida 15 päeva ja kui selle perioodi jooksul avastad traktori juures midagi ebameeldivat, võid selle tagastada ja tagastatakse ka sulle raha täies ulatuses. Traktor saadetakse teele peale raha ülekandmist.
See on muidugi nende jutt ja enne ma neid ei usu, kui kellelegi tõesti traktor kohale toimetatakse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 22, 2010 10:10 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2008 6:43 pm
Postitusi: 1142
Asukoht: kesk-eesti
Tasuks olla ettevaatlik selliste kuulutustega :!: :!: :!:

_________________
56693751


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 22, 2010 10:37 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Võtsin ka selle firmaga ühendust ja tuli sama vastus. Mul peaks selle firma lähedal olema üks tuttav, kellel palun järgmisel nädalal natuke uurida, kas on tegemist petufirmaga või ei. Kui ongi kõik korras, siis tasuks ikkagi kohal käija ja masin üle vaadata. Räägin enda kogemusest, eelmisel aastal tuli üks mees minu juurde, kes oli netist leidnud JCB ekskavaatori, ja palus mul see masina ära tellida. Ma helistasin müüjale ja uurisin masina seisukorda ja vastus oli ,et masin ideaalses korras ja töötab korralikult. Minu suurele pealekäimisele läksime ikkagi kohale ja selgus ,et masinast polnud järgi suurt midagi peale JCB märgi. Reis läks meile maksma natuke alla 10 000 krooni ,aga mees arvestas ,et selle masina ostes oleks pidanud ta kulutama 150 000 krooni mis oleks masina hinna juba 100 000 krooni turuhinnast suuremaks teinud.
Samas võib vahest jopata ka ju :mrgreen: julge hundi rind pidi ju kuule täis olema võ midagi sarnast. Hinnad on tõesti head.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Reede Juun 25, 2010 5:27 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Jaan 21, 2008 7:23 pm
Postitusi: 138
Asukoht: Järvamaa
For payment we accept bank transfer, we don't deliver until payment is confirmed. This is how we work and how we satisfied our clients for the past 10 years, we are a very well known company in the UK and Europe as well, if you are not satisfied with our terms we can sell it to someone else, we have plenty inquiries for it.
If you want the machine, please provide your full name, delivery address, contact phone numbers, as well a fax number if available, if not the sale invoice, and sale contract will be sent by email, once this details are provided, we will pass it to our financial department, they will start the paperwork, and after is done you will be contacted with further instructions on how to complete this sale. We are awaiting your confirmation, in order to move forward.
Thanks,
James Oberg
Machinery International LTD.
Company Registration No: 04323988
Http://www.machinery-international.com
Tel: +44 703 181 0875
Fax: +44 208 711 3047
E-mail: machinery@consultant.com



Selline vastus tuli. Raske uskuda, et endast lugupidav firma selliselt suhtleb klientidega. Esimesele kirjale tuli vastus sekunditega. Saatsin esmasp6eva 6htul kella 11 ajal. Tundub,et robot on vastas.
Need on vist petturid. Loodan, et eksin.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Reede Juun 25, 2010 11:15 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
Ma veidi segaduses. Kui nad viimased 10 aastat selliseid kirju oleks saatnud, poleks nad siiamaani ühtki masinat müünud. Kirjavigu küll esmapilgul ei märganud,(komad olid kummaliselt) kuid lause ülesehituse järgi tundub, et kirja saatja emakeel ei ole inglis keel. Mina hoiaks James Obergist eemale.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutatud traktorid
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 26, 2010 10:58 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
Võib-olla kokkusattumus, aga üks mu tuttav uuris sama tegelase käest ja sai täpselt sama vastuse ja kui üritas masina ülevaatamist Inglismaal kokku leppida, siis hakkas mees hämama.
Siin siis vastus ise:

Tsiteeri:
We want to know what machines do you want to buy
For payment we accept bank transfer, we don't deliver until payment is confirmed. This is how we work and how we satisfied our clients for the past 10 years, we are a very well known company in the UK and Europe as well, if you are not satisfied with our terms we can sell it to someone else, we have plenty inquiries for it.
If you want the machine, please provide your full name, delivery address, contact phone numbers, as well a fax number if available, if not the sale invoice, and sale contract will be sent by email, once this details are provided, we will pass it to our financial department, they will start the paperwork, and after is done you will be contacted with further instructions on how to complete this sale. We are awaiting your confirmation, in order to move forward.
Let us know what you decide.
Thanks,
James Oberg
Machinery International LTD.
Company Registration No: 04323988
Http://www.machinery-international.com
Tel: +44 703 181 0875
Fax: +44 208 711 3047
E-mail: machinery@consultant.com


Ühesõnaga ahveristid


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 112 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.