Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 1:41 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: kliendid, kes helistavad öösel.
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 08, 2011 10:28 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 19, 2008 4:18 pm
Postitusi: 307
Asukoht: Tartu
Aidake leida asjale õige suhtumine.

Tänapäev suur mobiili ajastu. Igal vennal mobiil taskus ja oleme kõvad mehed. Enamjaolt läheb ka mobiili töö jaoks vaja. Kuid endal tekkis eile öö küsimus.

Kuidas suhtuda nendesse klientidesse. Kes helistavad öösel näiteks kell 00.30 või 2.20 öösel. Kui proovid seletada, et kulla inimene helista õigel kella ajal, siis solvutakse. Ise tahaks öösel magada. Telefoni saab ka kasutada äratuskellana. Mistõttu väga välja ei lükka mobiiltelefoni ööseks.
Ja helistajaks ei ole sõbrad või siis noored nolgid kes lõbutsevad vaid tõsiste soovidega 40-70a inimesed.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kliendid, kes helistavad öösel.
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 08, 2011 10:40 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Okt 24, 2011 9:22 pm
Postitusi: 559
Kui telefoni välja lülitad siis äratus ikkagi töödab. On olemas juhus, kus lõpuaktusel ühel lauljal hakkas telefon laulu ajal helisema. Vaatas küll kurjalt enda ümber, aga siis jagas ära, et tema enda väljalülitatud telefon teeb seda larmi.

_________________
endine kasutajanimi hillar


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kliendid, kes helistavad öösel.
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 08, 2011 10:46 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 19, 2008 4:18 pm
Postitusi: 307
Asukoht: Tartu
hillar2 kirjutas:
Kui telefoni välja lülitad siis äratus ikkagi töödab. On olemas juhus, kus lõpuaktusel ühel lauljal hakkas telefon laulu ajal helisema. Vaatas küll kurjalt enda ümber, aga siis jagas ära, et tema enda väljalülitatud telefon teeb seda larmi.


Olen proovinud 50/50 võimalus juhtunud ka, et telefon ei ärata siis hommikul - ma ei tea miks. See pole see point et telefon sees. Tahaks rohkem infi kuidas suhtuvad teised öistesse kõnedesse.
Kuid ikkagi. Teisalt tavainimesel on tööpäev kl 8-17ni Viimasel ajal küll rohkem moodi läinud juba eestilaste seas 10-18ni.

Saan aru kui inimene helistaks 9-22ni. Viisakana ise üritan hiljemalt 21.00 helistada. Paljud vanemad inimesed hakkavad siis juba magama minema. Kuid leidub ka eraldi frukte.

Teema kohta küsimus rohkem selles.
Kuidas käituvad teisred inimesed sama probleemi ees? Kas saadetakse pikalt või siis hakatakse öösel äri juttu ajama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kliendid, kes helistavad öösel.
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 08, 2011 7:49 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Jaan 30, 2010 6:01 pm
Postitusi: 675
Asukoht: Saaremaa
Pane ööseks hääletu peale ja kogu võnge! Saad magada kaua tahad ja tel äratab hommikul kah igal juhul.

_________________
muuhulgas põllumees...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kliendid, kes helistavad öösel.
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 08, 2011 10:03 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Okt 24, 2011 9:22 pm
Postitusi: 559
Mis need tõsised soovid on siis? Et vaja auto kusagilt välja tõmmata? Siis ju mõistlik kõne.
Üldjuhul, kui mind on kainekaks kutsutud keset ööd ja ma magan siis 95% juhtudest olen kõne kas perse saatnud või valetanud, et olen kusagil kaugemal.

Mulle pole keegi tõsise murega öösel helistanud, aga kui näiteks tahetakse arutada metsalõikust või heinarullide vedu siis ütleksin viisakalt, et räägime hommikul, ma praegu magan. Ükskord helistati kell 2 öösel ja küsiti, mis kell ma koju sõidan Tartust. Ütlesin siis ja hommikul saimegi kokku.
Eks see olene ka inimesest. Mõnega on nii, et räägid hommikul pika jutu maha ja lepid kõik kokku ja siis helistab paari tunni pärast tagasi ja küsib, et kas me lepisime midagi kokku - ma magasin enne. Mina üldjoontes orjenteerun unes ja reaalsuses hästi, pole veel probleeme olnud, et une pealt ülesajamisega ununeb midagi. Eks ta ole raskem magama ka jääda, kui üles aetakse.

Mina hoian oma telefoni öösiti igatähes hääle peal. Mine sa tea kuna keegi helistab, et tal on elu-surma küsimus.

_________________
endine kasutajanimi hillar


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.