Tänane kuupäev Neljapäev Mai 16, 2024 3:11 am
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 171 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 21, 2009 11:44 am 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
http://www.nzplough2010.co.nz/
Kui kellelgil on huvi Uus-Meremaale tulla ja oma silmaga näha, mida endast kujutab künni MM,siis peaksite ühendust võtma Jüri Muruga, kes organiseerib meie fännide reisi.
Edu Kaspar


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 21, 2009 12:21 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Natukene meie tegemistest ka seoses MM-ile minekuga. Praeguseks hetkeks on meil maailma künniorganisatsiooni luba osaleda Uus-Meremaal olemas. Peame maksma aastamaksu ja registreerima võistlejad ennem esimest detsembrit. Kuna kogu meie meeskonna reisi eelarve on ilma ,,üllatusteta´´ 300 000 krooni, peame olema kindlad ennem registreerimist, et vajaliku summa kokku saame. Eesti künni organisatsioonis öeldi mulle, et minekut ei toimu kuna raha pole. Otsustasime Jüriga ,et uurime natuke oma tuttavate käest, mida nemad arvavad sellest ,et jätame võimaluse kasutamata minna MMile. Meie üllatuseks leidub tänasel hetkel firmasi, kes on nõus meie minekut toetama. Sellega seoses julgen täna öelda ,et meie minek on 99% kindel. Natukene on veel raha puudu, aga läbirääkimised käivad veel paari firmaga. Meie plaan on saata minu traktor koos adraga ja Jüri ader koos kitsaste ratastega laevaga võistlustele. Kuna Jüril on võimalik saada täpselt samasugune traktor sealt, siis ei näe me mõtet kulutada raha tema traktori transpordile.Traktorid peame ära saatma jaanuari teisel nädalal.
Mind toetavad; Rodnas OÜ, Mobil 1, Agrimax OÜ,Abaja Farm OÜ,Tatoli AS ja PALJUD SÕBRAD. Suured tänud neile kõigile. Eriline tänu minu poolt veel Heino Laiapeale.
Jüri kirjutab vast oma toetajatest ise.
Tänud kõigile, kes meile kaasa elavad.
Kaspar


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 21, 2009 1:16 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
pane kontonumber siia üles saavad foorumi kasutajad ka mõne krooni õlleraha kaasa anda ,noh võibolla mitte küll palju aga midagi ikka :oops:

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 21, 2009 2:50 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Toetajad saavad raha kanda Eesti Künniseltsi arvele ( MTÜ Eesti Künniselts 221022299649) Võiksite ära märkida millist kündjat toetate (Jüri Lai või Kaspar Järvala).
Kui mingil põhjusel jääb kündjatel MM-ile minemata, kantakse raha teile tagasi.
Suured tänud kõigile.
Kaspar


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 18, 2010 6:25 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Dets 03, 2007 8:46 pm
Postitusi: 195
Asukoht: Järvamaa
Täna läksid adrad ja traktor konteinerisse ja teele! Seega on Kaspari ja Jüri minek kindlam kui ei kunagi varem aga seal on üks väike aga- toetajaid on vähe. Mina juba aitasin! Aga teie?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 22, 2010 8:23 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
http://nadaline.ee/images/kaspar/
ja nii nad läksid :lol:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 24, 2010 7:20 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Dets 23, 2008 11:16 pm
Postitusi: 716
Asukoht: Pärnumaal
Mina soovin küll edu :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 25, 2010 12:40 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Tere Kaspar.

Räägi võhikule mis ala on see võistluskünd. Ütleme, et kui jääd seal näiteks teiseks, ptüi, ptüi, ptüi, hakkad vabandama:
a). Nagu iluuisutajad, peotantsijad ....- Ei ole veel nii tuntuks kündnud.... Kohtunikud soosisid omi.... Poliitiliselt ei olda veel valmis, et võidaks idaeurooplane.....
b). Tehnikasportlased - Fiat ei rebinud korralikult mägedes, ei saanud segusid paika..... Rehvid andsid järele...... Valisin liiga pehmed peitlid, need ei pidanud lõpuni vastu.....
c). Pikamaajooks, pallimängud, ....- Loosiga ei vedanud, kündsin ainsana nõlval kus tuul keerutas ja et sellest vähe, enne-pärast favoriite..... Sõin hommikul kahtlast suppi, pidin mitu korda vaovahel kükitamas käima ...........

Mina siin mõtlen, panna järgmisel aastal raha kõrvale Künniseltsile või Seemneliidule. :?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 25, 2010 2:21 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
Ühe päris korralikke tulemusi näitava võistluskündja (nime ei maini) sabas sai sörkida Jänedal künnivõistlustel aastaid tagasi, siis oli iga künni vea vabanduseks kivi :roll:

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 25, 2010 8:52 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
Tere
Ausalt öeldes Ants sul on täitsa õigus, see et üks Eesti mees võidaks MM-i, peab iirlastel, austerlastel, inglastel, kes on põhifavoriidid väga halvasti minema ja samas meil eestlastel super hästi minema. Kahjuks on künnivõistlustel nii,et ainuke asi mida saab mõõta on künni sügavus ja selle mitte mõõdus olemine võtab ära punktid, mida oled teeninud. Mina pole kunagi tahtnud kohtunikele näpuga näidata,aga Eesti meistrikatel on minu juurde tuldud ja surutud kätt võidu puhul ja lõpuks pean ikka 3või 4 kohaga koju tulema. Enda arust olen teinud kõik hästi ja kui teised on ka seda näinud, siis on imelik tunne oma tuttavatele otsa vaadata ja seletada miks jälle võitu ei tulnud. Ma vaatasi ,et võistlejate nimekirjas on üks Wittidest ja eelmise aasta maailma meister. Enda kaitseks ütlen ,et traktor/ader on kindlasti MM-i esikoha vääriliseks mul tehtud, aga ise olen veel toores. See tähendab seda,et trenni olen vähe teinud. Ma ei vabanda ,aga üritan natuke seletada; Witti isa oli juba mitmekordne maailmameister kui mina alustasin, tal oli mm-i tasemel tehnika juba 15 aastat tagasi, poiss võttis isa tehnika, teadmised (raamatu kuhu on tehtud 15 aastat märkmeid)ja treenis isa pilgu all pool aastat.Samas austerlased ,noored poisid, kes võetakse sõjaväest, antakse mehaanikud, adrad,traktorid ja treenerid kes on olnud aastaid MM-i meeskonnas . Mina ehitsin oma adra ise ,mõtlesin, leiutasin, samas organiseerisin traktorite transporti Uus-Meremaale,käisin tööl ja nüüd loodan minna 2 nädalat varem kohale ,et seal harjutada. Läbi oma tuttavate leidsin Sotimaalt Iani, kes on läbi ajaloo 4 korral tulnud Soti künnimeistriks. Ma tõsiselt loodan,et tema abiga suudan äkki Eesti jaoks ajaloolise koha saavutada. Kõrvaltvaatajatele võib tunduda tõesti,et kutt on lolliks läinud ja läheb lihtsalt võõrast raha raiskama. Ma lootsin ,et suudan ka sellel korral oma rahadega hakkama saada ,aga kahjuks pean tõdema ,et ampsasin seekord liiga suure ampsu ja pean heade abipakkujate abi kasutama. Mina oma lolli optimismiga muidugi lähen võitma, aga vaatame, mis saab, võibolla tõesti tulen 20-nenda kohaga tagasi. MINU TOETAMINE ON RANGELT VABATAHTLIK. Ants:Selle jutu peale valiks ise seemnekeskuse :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 26, 2010 7:19 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
Kuule ,relax,tegelikult oledki niietnaa võitnud,mis arvad kui head oleks teised kui peaks asju "eesti moodi" ajama.... jõudu ja jaksu igatahes ning hoiame pöialt.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 02, 2010 9:56 am 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Dets 03, 2009 8:27 am
Postitusi: 59
Mingi-aeg-tagasi ilmunud artikkel ka Maalehes...
http://www.maaleht.ee/news/maamajandus/ ... d=28639215


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 25, 2010 9:42 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Dets 02, 2007 11:29 pm
Postitusi: 295
tehnika peaks nüüd Uus-Meremaal kohal olema
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 25, 2010 11:30 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Dets 23, 2008 11:16 pm
Postitusi: 716
Asukoht: Pärnumaal
Ma soovin küll edu teile seal :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: künnivõistlus
PostitusPostitatud: Reede Mär 26, 2010 10:06 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juun 09, 2009 11:51 pm
Postitusi: 227
Asukoht: Tartu/Maaritsa
Omalt poolt ka kivi atra :wink:

_________________
Töö on lolli lõbu


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 171 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.