Tänane kuupäev Esmaspäev Apr 29, 2024 7:15 am
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 91 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 20, 2013 12:22 am 
Eemal

Liitunud: Reede Apr 09, 2010 7:40 pm
Postitusi: 160
Asukoht: laatre tõlliste v.valgamaa
Kas öko või agroturism?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 20, 2013 8:13 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 21, 2011 10:28 am
Postitusi: 155
kopraonu kirjutas:
Kas öko või agroturism?



ei ole veel midagi lõplikult välja mõelnud


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 20, 2013 9:13 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
Mis rentniku teemast sai? Jätsid ta tüütamise järele?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 20, 2013 9:23 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 21, 2011 10:28 am
Postitusi: 155
Andrese talu kirjutas:
Mis rentniku teemast sai? Jätsid ta tüütamise järele?


ei seda raha ma talle ei kingi.tuli temalt vastus kus ta nagu midagi ei tunnista kuigi olemas kirjavahetus kus määrab ise hinnad jne.
Süüdistas ka juristi kes väidetavalt valdab vale infot jne :D :D :D

selline aus talunik siis meie kandis


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 20, 2013 11:50 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Apr 09, 2010 7:40 pm
Postitusi: 160
Asukoht: laatre tõlliste v.valgamaa
Ega ma ise ka mingi korralikkuse etalon ei ole,aga selle rendiga on ka kaks mätast.
5-aastane kohustus mahedana võetud(seda ma tean et toetuse taotlemine on vabatahtlik)-niisiis tuleb omanik teisel aastal väitega,et ta saaks ise purustades rohkem ja tirtsti paarkümmend ha-d lännu.Kui need jamad igal aastal korduvad,30% vähenemist käes-siis mõõdad lihtsalt sama mõõdupuuga kõigile ülejäänutele tagasi ja silm ka ei pilgu.Nähtvasti uuel perioodil kui vähenemine on ainult 10% lubatud tuleb jääda ainult oma isiklike maadega toimetama.Pinda jääb küll üle poole vähemaks aga närvikulu jääb ka vähemaks.Ei saa ma aru miks neid hektaripõhiseid toetusi PÕLLUMAJANDUStoetusteks kutsutakse.Ennem peaks küll toodangut toetama-oleks nagu minu arust mõistlikum.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 21, 2013 7:17 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 21, 2011 10:28 am
Postitusi: 155
kopraonu kirjutas:
Ega ma ise ka mingi korralikkuse etalon ei ole,aga selle rendiga on ka kaks mätast.
5-aastane kohustus mahedana võetud(seda ma tean et toetuse taotlemine on vabatahtlik)-niisiis tuleb omanik teisel aastal väitega,et ta saaks ise purustades rohkem ja tirtsti paarkümmend ha-d lännu.Kui need jamad igal aastal korduvad,30% vähenemist käes-siis mõõdad lihtsalt sama mõõdupuuga kõigile ülejäänutele tagasi ja silm ka ei pilgu.Nähtvasti uuel perioodil kui vähenemine on ainult 10% lubatud tuleb jääda ainult oma isiklike maadega toimetama.Pinda jääb küll üle poole vähemaks aga närvikulu jääb ka vähemaks.Ei saa ma aru miks neid hektaripõhiseid toetusi PÕLLUMAJANDUStoetusteks kutsutakse.Ennem peaks küll toodangut toetama-oleks nagu minu arust mõistlikum.


üldse need toetused on pooleldi naljanumber.Nt ma ei mäleta peast aga antud kinnistul sai rentnik paar aastat lausa viis erinevat toetust.ÜPT ESA keskonna jne jne .

NB! kohe laen üles haakeriistade teemasse lõpuks kauaoodatud lauda pildid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 21, 2013 3:38 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
djkiller kirjutas:
Andrese talu kirjutas:
Mis rentniku teemast sai? Jätsid ta tüütamise järele?


ei seda raha ma talle ei kingi.tuli temalt vastus kus ta nagu midagi ei tunnista kuigi olemas kirjavahetus kus määrab ise hinnad jne.
Süüdistas ka juristi kes väidetavalt valdab vale infot jne :D :D :D

selline aus talunik siis meie kandis

Räägi, kui suurt pindala ta kasutas ja mis summa ta sulle sinu arvates võlgu on? Ütle see summa, millega sa lepid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 21, 2013 3:59 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 21, 2011 10:28 am
Postitusi: 155
Andrese talu kirjutas:
djkiller kirjutas:
Andrese talu kirjutas:
Mis rentniku teemast sai? Jätsid ta tüütamise järele?


ei seda raha ma talle ei kingi.tuli temalt vastus kus ta nagu midagi ei tunnista kuigi olemas kirjavahetus kus määrab ise hinnad jne.
Süüdistas ka juristi kes väidetavalt valdab vale infot jne :D :D :D

selline aus talunik siis meie kandis

Räägi, kui suurt pindala ta kasutas ja mis summa ta sulle sinu arvates võlgu on? Ütle see summa, millega sa lepid.



pind oli 19 ha miks ma peaks summasi välja tooma :lol: mina andsin andmed ja jurist arvestas


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 21, 2013 6:16 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
djkiller kirjutas:


pind oli 19 ha miks ma peaks summasi välja tooma :lol: mina andsin andmed ja jurist arvestas

Milles küsimus, et summadest ja juristi arvestusest ei saa rääkida? Sa küsid midagi, teised vastavad. Kui detailidesse laskud, siis hakkad vingerdama? Sa soovid, et me annaksime millegi kohta nõu, aga ise ei jaga kommentaare :roll:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 22, 2013 8:50 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 21, 2011 10:28 am
Postitusi: 155
Andrese talu kirjutas:
djkiller kirjutas:


pind oli 19 ha miks ma peaks summasi välja tooma :lol: mina andsin andmed ja jurist arvestas

Milles küsimus, et summadest ja juristi arvestusest ei saa rääkida? Sa küsid midagi, teised vastavad. Kui detailidesse laskud, siis hakkad vingerdama? Sa soovid, et me annaksime millegi kohta nõu, aga ise ei jaga kommentaare :roll:



nõu oli tarvis saada mitte juriidika poolelt vaid põllumajanduslikult.Kas on antud kasutamise ja tegemata jätise osas tekitatud kahju või mitte. summa koos viivistega 2xxx EUR.
Teatuid andmeid ei tohi avaldada samuti ma ei avalda kes oli talunik.
Ma ei vingerda ,sest kuna asi pole mingi kohtulahendini jõudnud siis ei lasku päris detailideni nime ning võlani.Muu osas pole probleemi ning olen need faktid ka välja toonud


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 19, 2013 3:26 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 21, 2011 10:28 am
Postitusi: 155
asi siis kohtusse antud ning menetlusse võetud


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 03, 2013 10:30 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
Noh, kas õiglus on jalule aetud, kiirmenetlus tehtud ja külakurnajast rööveltalunikul tingimisi 15 aastat vangistust tingimisi 5 aastase katseajaga peal? Lisaks sellele põlluharimisriistad konfiskeeritud, kaasaarvatud labidas, kõblas, muldaja, reha. Kas on ka kehtestatud põldudele mineku keeld koos aiavärava lukustamisega ja ümberkaudsetele maaomanikele ja talunikele lähenemiskeeld?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 16, 2013 9:25 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 21, 2011 10:28 am
Postitusi: 155
Andrese talu kirjutas:
Noh, kas õiglus on jalule aetud, kiirmenetlus tehtud ja külakurnajast rööveltalunikul tingimisi 15 aastat vangistust tingimisi 5 aastase katseajaga peal? Lisaks sellele põlluharimisriistad konfiskeeritud, kaasaarvatud labidas, kõblas, muldaja, reha. Kas on ka kehtestatud põldudele mineku keeld koos aiavärava lukustamisega ja ümberkaudsetele maaomanikele ja talunikele lähenemiskeeld?



mis sul hakkasid päevad we?

kahju ,et teatud inimesed ikka õppust ei võta.suutis uuesti ühele jupile on vilja peale külvata;) vot nii toredad on meil põlluharujad


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 17, 2013 10:41 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
djkiller kirjutas:


mis sul hakkasid päevad we?

kahju ,et teatud inimesed ikka õppust ei võta.suutis uuesti ühele jupile on vilja peale külvata;) vot nii toredad on meil põlluharujad
No on alles väänkael, tõmbab viimased elurammud oma viljaga su maast välja. Mida ise ülejäänud maale külvasid ja kuidas saagilootused on?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Paluks abi agrnoomidelt
PostitusPostitatud: Neljapäev Juul 18, 2013 8:06 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 21, 2011 10:28 am
Postitusi: 155
hetkel andsin rendile ca 75 ha ühele mahetootjale kellega üritan luua koostööd teiste maade osas.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 91 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.