Tänane kuupäev Esmaspäev Apr 29, 2024 7:33 am
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 70 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Pöllumeeste muusika
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 06, 2009 10:32 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 06, 2009 4:26 pm
Postitusi: 81
Asukoht: Halinga vald
Tsaua

millist muusikat te kuulate kui sõidate trakkidega...

mina soovin commercial trance / hands up trance

http://www.club-team.go.pl
http://www.master-trance.com
http://www.euroadrenaline.com

_________________
There is only one heaven and its all BLUE

http://www.ylitaloyhtiot.com

Pulling Fords Around The World
http://www.beukeveld.nl/images/stock/sp ... gfords.htm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pöllumeeste muusika
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 06, 2009 11:18 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
TG285SS kirjutas:
Tsaua

millist muusikat te kuulate kui sõidate trakkidega...

mina soovin commercial trance / hands up trance

http://www.club-team.go.pl
http://www.master-trance.com
http://www.euroadrenaline.com



:D
pääris hea küsimus tegelt 8)

mina kuula trakas raadiotest Powerit ja Skyplusi.
aga vahest ikke lükkan mõne mp3 plaadi sisse, sealt tuleb kõike :D vaiba klopimist jms :D :D
enam vähem mis tuju üleval hoiab ja elama paneb, vahest isegi laulan mõne sõna sekka :D :D

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 06, 2009 11:21 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Aug 13, 2008 7:04 pm
Postitusi: 711
Asukoht: Tartu-Pärnu-Ikla
üldiselt kuulan samuti traktoris seinast-seina muusikat, oleneb tujust ja päevast. kahjuks minu traka raadiot eriti mängida ei taha, kui siis ainult raadio2.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 06, 2009 11:37 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2008 9:47 pm
Postitusi: 476
Asukoht: Läänemaa
Kui raadio töötab siis üldjuhul Star FM või Uuno. Vahest ka Sky plus. Kui raadio streigib siis russi mootor teeb ka ilusat häält. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 06, 2009 11:40 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
närvi ajab see, et makk on loll selle koha pealt, et kui korraks sagedus kehvaks läheb siis hakkab paremat sagedust otsima ja kui veel powerist tuleb mõnus clubikas siis viha on meeletu :? :D
aga muud kurta ei saa, aa antenn kipub paigast minema, praegu ongi paigast läinud :?
kõlarid vahetasin ka alipine omade vastu :wink:

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 06, 2009 11:52 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2008 9:47 pm
Postitusi: 476
Asukoht: Läänemaa
Kus on vägev tehnika, alpine ja puha. :D Varem oli russis mingi vana raadio mis üldse ei töödanud, eelmine aasta sai kuskilt lammarist mingi vana kenwoodi kassetika. Õnnelik olen, kuuleb uudiseid ja muusikat. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 06, 2009 11:59 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Madis kirjutas:
Kus on vägev tehnika, alpine ja puha. :D Varem oli russis mingi vana raadio mis üldse ei töödanud, eelmine aasta sai kuskilt lammarist mingi vana kenwoodi kassetika. Õnnelik olen, kuuleb uudiseid ja muusikat. :)



ütleme nii, et olen paras nolk ja rullnokk ning muud asjad sinna juurde(nii mind ikke nimetatakse :D ) aga ma oskan masinat(siin kohal mõtlen kõiki millega töötan, tegelen) hoida ja ei hakka sinna jama külge toppima, näiteks traktori eest hoolitsen nagu auto eest, suvel pesen tihedalt, meeldiv lõhnakuusk/muu taolie asi sees ja traktor seest puhas.
ning ei ole kahju sinna kallimaid asju külge kruvida ja sound peab puhas olema 8)

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 07, 2009 12:08 am 
Eemal

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2008 9:47 pm
Postitusi: 476
Asukoht: Läänemaa
simok kirjutas:
Madis kirjutas:
Kus on vägev tehnika, alpine ja puha. :D Varem oli russis mingi vana raadio mis üldse ei töödanud, eelmine aasta sai kuskilt lammarist mingi vana kenwoodi kassetika. Õnnelik olen, kuuleb uudiseid ja muusikat. :)



ütleme nii, et olen paras nolk ja rullnokk ning muud asjad sinna juurde(nii mind ikke nimetatakse :D ) aga ma oskan masinat(siin kohal mõtlen kõiki millega töötan, tegelen) hoida ja ei hakka sinna jama külge toppima, näiteks traktori eest hoolitsen nagu auto eest, suvel pesen tihedalt, meeldiv lõhnakuusk/muu taolie asi sees ja traktor seest puhas.
ning ei ole kahju sinna kallimaid asju külge kruvida ja sound peab puhas olema 8)

Mu unistus kunagi uus ja korralik traktor saada millega tööd teha, mitte vana russ kus tuul läbi puhub. :D Kadedad kõikide peale, kes saavad uute ja korralike masinatega töödata. Aga samas ei kujutaks ette kui peaks kuskile metsa kändude otsa mingi uue traktoriga minema, ei raatsiks minna metsa sellega. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 07, 2009 12:10 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 4:19 pm
Postitusi: 2276
Asukoht: Tartumaa
Madis kirjutas:
simok kirjutas:
Madis kirjutas:
Kus on vägev tehnika, alpine ja puha. :D Varem oli russis mingi vana raadio mis üldse ei töödanud, eelmine aasta sai kuskilt lammarist mingi vana kenwoodi kassetika. Õnnelik olen, kuuleb uudiseid ja muusikat. :)



ütleme nii, et olen paras nolk ja rullnokk ning muud asjad sinna juurde(nii mind ikke nimetatakse :D ) aga ma oskan masinat(siin kohal mõtlen kõiki millega töötan, tegelen) hoida ja ei hakka sinna jama külge toppima, näiteks traktori eest hoolitsen nagu auto eest, suvel pesen tihedalt, meeldiv lõhnakuusk/muu taolie asi sees ja traktor seest puhas.
ning ei ole kahju sinna kallimaid asju külge kruvida ja sound peab puhas olema 8)

Mu unistus kunagi uus ja korralik traktor saada millega tööd teha, mitte vana russ kus tuul läbi puhub. :D Kadedad kõikide peale, kes saavad uute ja korralike masinatega töödata. Aga samas ei kujutaks ette kui peaks kuskile metsa kändude otsa mingi uue traktoriga minema, ei raatsiks minna metsa sellega. :D


minu teada need mis metsas müttavad on ikke ümber tehtud ja peale valtra pole muud marki näinud.

_________________
Case IH: FOR THOSE WHO DEMAND MORE
EfficientPower


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 07, 2009 12:13 am 
Eemal

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2008 9:47 pm
Postitusi: 476
Asukoht: Läänemaa
simok kirjutas:
Madis kirjutas:
simok kirjutas:
Madis kirjutas:
Kus on vägev tehnika, alpine ja puha. :D Varem oli russis mingi vana raadio mis üldse ei töödanud, eelmine aasta sai kuskilt lammarist mingi vana kenwoodi kassetika. Õnnelik olen, kuuleb uudiseid ja muusikat. :)



ütleme nii, et olen paras nolk ja rullnokk ning muud asjad sinna juurde(nii mind ikke nimetatakse :D ) aga ma oskan masinat(siin kohal mõtlen kõiki millega töötan, tegelen) hoida ja ei hakka sinna jama külge toppima, näiteks traktori eest hoolitsen nagu auto eest, suvel pesen tihedalt, meeldiv lõhnakuusk/muu taolie asi sees ja traktor seest puhas.
ning ei ole kahju sinna kallimaid asju külge kruvida ja sound peab puhas olema 8)

Mu unistus kunagi uus ja korralik traktor saada millega tööd teha, mitte vana russ kus tuul läbi puhub. :D Kadedad kõikide peale, kes saavad uute ja korralike masinatega töödata. Aga samas ei kujutaks ette kui peaks kuskile metsa kändude otsa mingi uue traktoriga minema, ei raatsiks minna metsa sellega. :D


minu teada need mis metsas müttavad on ikke ümber tehtud ja peale valtra pole muud marki näinud.

Eks oleneb ikka omanikust kah, näinud ka uuemaid JD metsas millega tavaliselt põllutöid tehakse. ;) Aga endal ostetud metsaveokäru, mis praegu russil sabas ja kui russ peaks millalgi otsad andma, siis ei kujuta ette, et peaks uue ja korraliku läänekaga metsa minema selle käruga. :D Minu sõidustiil on metsas selline, et taha ei vaata ja anna ainult minna, kuna pole korralikut talve ka eriti olnud, võib kinni ka jääda kui seisma jääda, ja kohati tunduvad vähe kõrgemad kännud hirmutavad, sellepärast ei vaata mis käru taga teeb, kui tuleb siis tuleb, kui kummuli siis kummuli. :D

Aitab offtopicust minu poolt. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 07, 2009 12:28 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Aug 13, 2008 9:49 pm
Postitusi: 17
Nendel lääne masinatel on kõigil leviga probleeme, mida ma olen kasutanud. Russi traadist antenn võtab ka paremini:D. Kuna läänekad levi eriti ei võta, siis kuulangi tavaliselt plaate. Mõni firma aga ei tea ikka mis tähendab mp3 mängija ja topivad masinatesse makke mis mängivad vaid cd-si :twisted: .Muidu kuulan kõike peale metalli ja rocki.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 07, 2009 10:01 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Sept 11, 2008 8:07 pm
Postitusi: 126
devil22 kirjutas:
... kahjuks minu traka raadiot eriti mängida ei taha, kui siis ainult raadio2.


Heh, mul just paar suve tagasi ajas üks Landini samamoodi harja punaseks. Ainuke mis kuulatavalt kostus, oli Raadio2, ja kuna ma seda muusikat, mis seal 85% ajast tuleb, eriti ei salli, oli ikka päris närv koos vahepeal. Korra sai üks Vennaskonna kasset mängima pandud, aga seda keeldus makk pärast välja andmast. Oi n*ssi, hiljem ei julenud sinna enam midagi toppida. A üldiselt kuna elukoht võimaldab, siis kolm kaheksat tiksub kui vähegi võimalik :wink:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 08, 2009 6:57 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
Ise laulan.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 08, 2009 10:10 am 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Dets 09, 2008 10:29 pm
Postitusi: 129
Asukoht: Viljandimaa
Laulad küll, aga mis stiili.(master-trance, club-trace,undecround... rahvalaule) :wink:

Okas kurku siis


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 08, 2009 11:07 am 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
kui ma tahan klubimuusikat kuulata siis lähen klubisse
kas kõrvad jooksma ei hakka kui päevad läbi mingit jama kuulata :?:


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 70 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.