Tänane kuupäev Pühapäev Apr 28, 2024 10:27 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Reede Sept 24, 2010 6:51 am 
Eemal

Liitunud: Reede Nov 07, 2008 6:53 pm
Postitusi: 117
Teen teema meie foorumis tegutsevast "ärigeeniusest" :evil:
Juhtum lühidalt selline - isik tellib rehvid,kokkuleppe kohaselt tasub nende eest pärast kätte saamist ülekandega.Tellija poolt antud andmete rutiinsel kontrollil tean et tellijal on kasutaja ka siin foorumis.
Õhtul foorumisse sisenedes näen et sama kasutaja müüb hommikul tellitud rehve juba siin foorumis
ainult 3300,- odavamalt,saan aru et tegemist on petturiga ja tühistan tema tellimuse.
Minu õnneks ei pannud ta rehve müüki soov-s või kuldses börsis,sest siis ei oleks ma osanud rehvide müüki
enda omadega seostada.

Siin teema arendus samal õhtul :lol:
http://www.rodnas.ee/foorum/viewtopic.php?f=27&t=1658

Siin seostan tellija poolt arve jaoks antud maili aadressi trwaala@hot.ee foorumi kasutajaga
http://rodnas.ee/foorum/viewtopic.php?f=1&t=151&start=0

Samal maililt tuli järgmine päev selline sõnum :shock:
Tere

Senini ei ole keegi midagi Andrio Nõmmik"u tellimusest teada andnud! Kas äkki viis transpordifirma need äkki jälle mujale:D

Mis oleks umbkaudne tarneaeg?

Andrio Nõmmik FIE

+37258039462

_________________
Rehvide,velgede müük.Tel.5018365
urbgrupp@hot.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Reede Sept 24, 2010 8:06 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 01, 2010 2:47 pm
Postitusi: 57
Asukoht: Tartu
Aasta-paar tagasi käis kuskilt selline rehvibisnis läbi küll, et telliti hilisema maksmisvõimalusega kaup, mis müüdi kiiresti ja odavamalt (20...30%) maha ning ametlik rehvimüüja jäigi oma raha ootama.
Ilmselt sellised tüngad on ka oma mõju avaldanud, sest veel eelmine kevade oli nii, et tellisin telefoni teel rehvid (või mõne muu kauba) ära, ELS tõi kauba kohale ning hiljem tuli arve, millel veel 1...4 nädalat maksetähtaega (noh, tegelikult sai ikkagi kohe ära makstud), siis sel sügisel saadeti enne meilile arve ja siis pandi kaup teele.
Muide, selle Andrio Nõmmiku guugeldamine annab ka miski Jõgeva kohtutäituri geisi aastast 2007 kahele võlanõudele (9584 kr ja 14035 kr) ja Elioni võlanõude (7613, 59 kr) sellest aastast. Väljamõistetud summad samas suurusjärgus. Nii, et kui Sul õnnestus tellimuse täitmine katkestada, siis tõenäoliselt pääsesid jamast.

_________________
Eestlased on toredad inimesed


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Reede Sept 24, 2010 11:17 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Dets 11, 2008 3:51 pm
Postitusi: 321
Tee enda ja tema vahelisest vestlusest pilti. See käib imelihtsalt, vajuta print screen nuppu klaviatuuril ja paste(kopeeri) see näiteks Painti ning salvesta ära. Upi kuskile üles, ntks http://www.imageshack.us ja anna link siia teemasse. Kui ära tõestad kuidagi, siis saab ta lihtsalt banni. Natukene guugeldades sai ka teada, et see vend on ilmselt ainult põhiharidusega, mis on ka "poolik", sest see oli mingi eelkutse õpe niiet head nahka pole loota.
Allgoesiga sai ühes loengus naerdud teie teema üle seal, ups:D
Aga miks sa siis ettemaksu ei võta? Kui võtabki selle suure summa rotti, siis maksed on tuvastatavad ja selgitus ka niiet saab kas ukse taha minna või politseid külastada pettasaamise puhul. Ja need rehvid suht kallis kaup, käest-kätte kaup vs raha ei oleks ju probleem?


Vaatasin teie teemat ka ning tuli välja üks huvitav asi. Lambor ja too hobitalunik on postitan ühelt ja samal IP aadressilt ning ilmselt on nad ühe isiku kasutajad. Kui ta homme miskit tarka ei ütle, või minu PSile ei vasta, siis need IPd lähevad musta nimekirja.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 25, 2010 8:13 am 
Eemal

Liitunud: Reede Nov 07, 2008 6:53 pm
Postitusi: 117
Tänud Semm õpetuse eest.
Üdjuhul võtan ka ettemaksu,kuid siin oli asi selline,et paar päeva varem tellis samad rehvid tema töökaaslane,kes ilusti tasus ülekandega.Niiet asi tundus kindel olevat.
Aastate pikkuse müügipraktika põhjal võin öelda,et pigem
võib saada pügada mingi OÜ kui talunike ja fie-de poolt.Aga üldiselt lähenen igale ostjale individuaalselt.
Siin pääsesin küll tänu õnnelikule juhusele ja ostja rumalusele ning kindlusele et ta pole tuvastav,kuid õnneks jääb netti märk maha aastateks :D

_________________
Rehvide,velgede müük.Tel.5018365
urbgrupp@hot.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 25, 2010 11:28 am 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
proovin olla veits erapooletu ja vaatasin seda kuulutust siit ja sealt aga kuskilt ei selgunud, et oleks olnud uued rehvid, samas pole viidet kasutatud rehvi kohta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 25, 2010 12:26 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Nov 07, 2008 6:53 pm
Postitusi: 117
Temaga läbi PS ühenduses olnud inimestele on ta väitnud et rehvid on tulnud paar nädalat tagasi Lätist
ja on uued :roll:
Siin võiks märku anda need kes temalt rehvid ostsid,kui seda müüki üldse toimus. 8)
siis oleks juhtum lahendatud,inimesel olid kodus soodsalt saadud rehvid,nägi et töökaaslane ostis
kallimalt ja ei tahtnud naabrist halvem olla ning otsustas ka sama teha :lol: :lol: :lol:

_________________
Rehvide,velgede müük.Tel.5018365
urbgrupp@hot.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 26, 2010 5:37 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
Ettemaksuga selline teema,et mina kui maakas ja umbusklik jälle ei julge tundmatule firmale ettemaksu teha,see siuke kahe otsaga asi.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 02, 2010 9:01 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 25, 2008 8:43 pm
Postitusi: 614
Teenuste all pakkus sama kodanik dumpinghinnaga teenustöid. Nüüd siis teada kust selleks raha tuleb! :D
Kinnitamaks urbgrupi arvamust, tsiteerin Lamborit ja soovitan pöörata erilist tähelepanu meiliaadressile: "Traktor Deutz-fahr Agrotron x 710
Ader Överum DXL 8
Hooldusniitmise teenus eelpool nim. traktor+3,0 berti+3,4 berti(kokku laius siis 6,4 m)
Tüükultivaator Kverneland 6,0m
Randaal Horsch Joker CT 6

Lisaks veel teisigi teenuseid(Rapsi koristus ja vedu, külvamine, niitmine siloks, pritsimine, väetamine)!

Traktori NH 8770(190 HP) ja traktor Deutz-fahr Agrotron x 710(230 HP, AINULT KOOS JUHIGA)
Teenused üle eesti(va saared) ja hinnad kokkuleppel!

kONTAKT: Andrio540@gmail.com Või ps-i"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 02, 2010 10:08 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Dets 11, 2008 3:51 pm
Postitusi: 321
Lamb ja tema teine konto kust ta on postitanud on IP banni all vähemalt natukene aega. Oli vist 2 kuud või rohkem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 08, 2011 2:41 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Jaan 30, 2010 6:01 pm
Postitusi: 675
Asukoht: Saaremaa
Torgiks teemat ja küsiks, et mis sellest saagast nüüdseks saanud on ka??

_________________
muuhulgas põllumees...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 11, 2011 4:25 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Nov 07, 2008 6:53 pm
Postitusi: 117
No see saaga lõppes ju enne ,kui õnneks alata sai. :lol:

_________________
Rehvide,velgede müük.Tel.5018365
urbgrupp@hot.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 13, 2011 8:55 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Juul 15, 2009 10:18 am
Postitusi: 18
Jätkan "ärigeeniuse" saagat Andrio Nõmmik alias Uue-Lassi talu kohta.

Soovitan siiralt sellest tegeleasest eemale hoida, loobib katteta lubadusi.
Kui proovida isand Andriot kätte saada siis saab väga tihti rääkida kõneboxiga, mis ütleb helistan kindlasti tagasi, aga reaalsus on hoopis teine!

Ka interneti avarustest leiab kinnitust, et Andrio Nõmmikul on olnud probleeme maksedisipliiniga:
1)Elion Ettevõtted AS - 7613.59
http://www.ametlikudteadaanded.ee/index ... 04.02.2010
2)Lõuna Politseiprefektuur - 9584.00 ja 14035.00 krooni
http://www.ametlikudteadaanded.ee/?act= ... 22.10.2007
3)Lisaks on 2004-ndal aastal vara arestimise teade.
http://www.ametlikudteadaanded.ee/index ... ade=584970

Valdkonnaks, kus Andrioga võib kokku puutuda on põllumajanduslikud teenustööd ja metsamajandus.

Parimat,
Joosep


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 12, 2012 11:13 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
Juhtus selline lugu, et umbes poolteist nädalat tagasi hommikul helises mu telefon. Helistajaks oli ühe tuntud kaubamärgi müüja ja meie vahel toimus järgnev jutuajamine:
Müügimees: Tervist, helistan sellest ja sellest ettevõttest, kas ma räägin śelle ja selle mehega?
Mina: Tere, tere! Räägite küll jah!
Müügimees: Teie tellitud niiduk on nüüd kohal.
Mina: (Mõtlik paus) eee, minu tellitud niiduk?.. Ma ei ole teilt ühtegi niidukit tellinud.!?
Müügimees: Vaadake , sügisel oli meil jutuajamine ja sai veel kõik tellijad üle helistatud ja veendutud tellimustes.
Mina: (Ärritunult, segades juba jutule vahele), Millest te räägite! Ma ei ole teilt ühtki niidukit tellinud. Ma olen teilt võtnud hinnapakkumise niidukile, aga niidukit ei ole tellinud. Ma ei oleks saanudki seda teha põhjusel, et puudus teadmine, kas toetuse saan või ei saa. Samuti ei ole te mulle helistanud, et mingit tellimust kinnitada. (Nüüd juba päris vihaselt) Kuulge mis jama te õige ajate, kas muud võimalust tõesti ei ole oma tehnika mahalükkamiseks!?
Müügimees: (ärritunult) Kas ma olen teid siia kutsunud lepingule alla kirjutama ja sissemakset tegema?!
Mina: (Sõnatult ja uskudes, et näen und, katkestasin kõne)
Mõned minutid hiljem helises telefon taas.
Müügimees: Ehk proovime nüüd rahulikult rääkida?
Mina: Millest?
Müügimees: Noh, see ja see ja veidi pudistas seal midagi(ei mäleta)
Mina: Saate aru- hinnapakkumine on hinnapakkumine, tellimine on tellimine, ostu sooritamine on ostmine jne. MA EI OLE TEILT TELLINUD NIIDUKIT!
Müügimees: Noh, kui see väike sõnakõlks teid ärritab, siis las ta olla.
Mina: VÄIKE SÕNAKÕLKS!? See pole väike sõnakõlks. Sellega te ütlete üheselt, et olen teilt tellinud niiduki!
Müügimees: Kuidas keegi seda võtab. Aga meil on siin kirjas, et teile meeldis see niiduk.
Mina: Mulle ju võis see meeldida, aga te jäite kaotajaks.(jutt siis toetustest ja hinnapakkumistest) Isegi võitja ei tea, et nad võitjad on ja ma ei ole ka nendelt niidukit tellinud, rääkimata sellest, et ma kelleltki teiselt oleks niiduki tellinud.
Müügimees: No kui me jutuga juba sinnamaale jõudsime, siis kui saladus ei ole, kes võitsid hinnapakkumised?
Mina: (kõhus juba keeras ja pea käis ringi, kõrgenenud kehatemperatuur jne) On ikka saladus, ma ei räägi enam kellelegi midagi... Vabandan, et ennist ärritusin... Kõike head ja paremat teile...
Müügimees: Head päeva jätku.
Aega võttis, aga kirja ta panin, ärge küsige, kellega tegu... Tuntud kaubamärki müüvad.
Korrigerisin ka veidi teksti- meenusid paar asja...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 13, 2012 10:34 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
Mul oli ka eelmine aasta sarnane juhtum, aga nii teravaks veslus ei läinud ja jäi ka siis asi sinna paika.
Siis mõtlesin, et see on erandlik sündmus ja keegi sai lihtsalt valesti aru.
Aga kui nüüd kõrvutada neid kahte juhtumit, siis tundub, et on tolmuimeja müügimehed on hakanudn suuri masinaid müüma, sest taktika on sama. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: "ärigeenius"
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 14, 2012 5:35 am 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
Mul isal oli sarnane asi aastal 2005 seltsimees kremmiga.

_________________
Tark ei torma!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.