Tänane kuupäev Pühapäev Apr 28, 2024 10:07 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 37 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Reede Juun 04, 2010 6:35 am 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Aug 04, 2008 8:10 pm
Postitusi: 43
vist oli probleeme esisillaga,kui õigesti mäletan.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 15, 2010 1:48 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 09, 2009 2:04 am
Postitusi: 20
Asukoht: http://www.rallifoorum.ee/
Mäletan kunagi oli selline jama, et Kuressaare lähedal oli vaja üks majaplats võsast ja puudest puhtaks teha ja meile anti mingi hiina saag mis käima ei läinud noh proovisime oma 10 minti kuni lõpuks kirvega platsi ära tegime ja lõpus oli veel paar suuremat puud alles mida mahavõttes otsustasime saagi veel korra proovida ja enn-näe mis oli, lüliti oli Off-i peal. Kuna kõik olid Stihli mehed siis harjunud, et ON keskel, aga sellel saatanal oli üleval.

_________________
http://www.rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?t=4384
WRC Eestisse!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 15, 2010 10:15 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juul 15, 2008 11:14 pm
Postitusi: 499
Asukoht: Võrumaa
Mulle kasutada antud MTZ 820 ei võtnud tuure üles. Kuna eelnevalt oli olnud probleem selles, et paaki vooliku ette oli sita tõmmanud siis saigi hoolega puhkuma ja pumpama hakatud. Ei midagi. Ikka ainult tühikäigul töötab. Siis avastasin, et hoopis gaasihoovalt ühe tihvti ära lõhkunud. Pool tööd oleks võinud tegemata jääda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 03, 2011 10:30 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Sept 03, 2008 7:56 pm
Postitusi: 125
Asukoht: lääne virumaa
Tuleb meelde kudas paar aastat tagasi üritasin silokäru jagajal voolikut vahetada,jagaja jube sitas kohas ja voolik veel sitemas,surkisin nii ühelt kui teiselt poolt,aga ei mingit tulemust. Sai võtit käiatud,käänatud ja keevitaud kulus aega kaua,kaua lõpuks uus voolik külles Panin suitsu ette ja mõtlesin et krt kõva töö tegin ära KUID SIIS.....ALLES SIIS tuli tark mees ja ütles et lihtsam oleks üks 8ne polt välja keerata ja jagaja keerab ennast hingede peal kärust eemale ...... :shock:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Reede Veebr 04, 2011 5:45 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 15, 2008 3:08 pm
Postitusi: 1434
Asukoht: Rakvere
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Farming360


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Reede Veebr 04, 2011 6:03 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Tean juhust, kui Saaremaale sõitis traktor, teise traktori käru kastis. Aga oh õnnetust, ei mahtunud praami peale, kümmekond senti jäi kõrgeks. Õnneks oli lähedal tark, kes andis traktoristile nõu: „Lase käru kummid veits tühjemaks“. Kohe kui traktorist käru kummid tühjaks oli saanud tuli välja aga teine tark : „Miks, sa kastis oleval traktoril ei tahtnud kumme tühjemaks lasta??“


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Reede Veebr 04, 2011 6:57 pm 
Eemal

Liitunud: Neljapäev Jaan 03, 2008 6:09 pm
Postitusi: 286
Kolhoosi ajal oli kombaineril kombaini korda seades abiks noor kohusetundlik poiss. Andis kombainer poisile määrdepritsi kätte, käskis kõik niplid korralikult üle käia nii, et näeks pukkide külje pealt tavotti välja tulemas.
Kui nägi poissi mitmendat korda pritsi täitmas, läks uurima kuis nii palju. Nimelt oli kombainer mitu hooaega tagasi käivitusmootoril karteripõhja poldi näppude vahelt minema lasknud. Mees oli ratsionaalse mõtlemisega ja pani poldi asemele määrdenipli. Antud nipli erilisusest jättis aga noorele määrdemehele seletamata.

Teine juhus oli, kui pereisa pani koos pojaga Gaz-i mootorit kokku. Poeg küll rohkem seltsiks. Kui mootor peal ja remondiplatsi koristamine käsil, meenus papale, et veepump jäi määrimata. Andis pojale kätte pritsi ja näitas ka nipli ning käskis paar täit sisse muljuda, ise hakkas võtmeid kokku korjama.
Kui küsiti: „Paps, kust ma teise täie jaoks tavotti juurde saan?“, taipas pereisa, et .....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 06, 2011 9:27 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 07, 2010 9:54 pm
Postitusi: 40
Asukoht: Virumaa
Jah õlikanistri lugu on tõesti kullafond.Põllul teinekord vägagi kummalisi asju.Kolhoosi ajast selline juhus,kaarutan,põld mingi kilomeeter pikk,lasen tuimalt edasi,tagasi kui taga käib kõva kolakas,peeglist veel näen et midagi suurt lendab kaaruti vahelt.Traktor seisma ja asja uurima,kaarutil rihm maas,osa piisid puruks,parajalt mõlkis kah.Lähen siis vaatama mis selle jama põhjus on,krt.40 liitrine piimanõu veega,vist oli niitjatele juua toodud ja pütt heina sisse unustatud.
Aga paras müstika mis siiani pead vaevab,aastaid tagasi jäi oma põllul adra vahele graniit rist saksa keelse kirjaga et puhka rahus,olen küll kohalikku folkloori uurind aga sellest ajalugu vaikib kuidas see kivikolakas lagedale põllule sattus,samast leidnud ka ümmarguse kahurikuuli :?: Aga noh see jutt ei lähe siinse teemaga kokku.

Eelmine sügis olin põksiga kartulit saputamas,korraga pöörded üleval nii et mootor laiali lendamas,vajutan küll saputaja vakku ja piduri põhja aga mootor välja ei sure,võtab aina tuure juurde.Hea et kolhoosi ajast harjumus poolt töökoda kaasas vedada :D ,võti kätte ja pihustitorud lahti,surve maha.Vaatan hoovad üle,kõik nagu kombes,kinni miski ei jää.Panen käima sama jama,kolmandal katsel tuli mõistus koju,et vaataks pumba sisse,ja seal kaane all ta reo oligi.Stopper plekist,kuidagi väsind ja õieli,gaasi vajutades haakis end kaane külge ja tagasi ei libisend.Igatahes naabrid ajasin mootori kiljumisega parajalt õelaks :mrgreen:

_________________
Hobitalunik


Viimati muutis senats, Teisipäev Veebr 08, 2011 12:20 am, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 06, 2011 10:06 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juul 15, 2008 11:14 pm
Postitusi: 499
Asukoht: Võrumaa
Ma ei tea kas ma olen seda siin foorumis maininud, aga silokolonnis juttu puhudes suvel teadsid mehed rääkida, et ühel põllul oli plekktorust pooleteistmeetrine piirikupits. Galleega oli muidugi nagu müür ja seda näha polnud. Enne keegi selle olemasolust teada ei saanud, kui kiletaja läks asja uurima, et miks kile ühe kohapealt katki läheb. Käis muljuriga niidukist läbi, nugadega ORKEL pressist ja alles kiletaja märkas seda.

Ja küsimus suurele ringile: Mitu tiiru on võimalik põllul teha niimoodi, et pressi kamber on täielikult avatud (peale rulli väljalaskmist läks meelest kinni lasta)? Vastajale eriauhind...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 06, 2011 10:11 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Jaan 13, 2009 1:02 pm
Postitusi: 675
Asukoht: Harjumaa
Ma pakuks et 3 ringi. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 06, 2011 10:46 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Apr 09, 2010 7:40 pm
Postitusi: 160
Asukoht: laatre tõlliste v.valgamaa
Meil lasi mees pisut üle ringi-tema õnneks oli see esimene ringvaal muidu oleks nähtavasti rohkem uhtnud.
Nüüd jäi claas keset lumelükkamist seisma-mootor käib edasi ei liigu.Ei ühtegi vea teadet ei midagi.Pikapeale hakkas külm keeras soojendust juurde traktor hakkas astuma.Lõpuks tuli välja et genekas laadis üle kui kõik elektrilised vidinad sisse lülitas sai koju küll ära tulla.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 06, 2011 10:48 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 11, 2010 9:13 pm
Postitusi: 560
Asukoht: Põhja-Eesti
Pakun, et 1.5 ringi...

Aastaid tagasi sai ühte GAZ53 putitatud ja ehitatud...igaljuhul käis pulkadeks (va mootor) ja kokku tagasi. Oli siis aeg nii kaugel, et tuleks käima panna. Kuna masin viimati käis ei tea millal, siis alguses vändaga paar tiiru peale, et olla kindel, et midagi kinni ei ole. Nii starterit - käib ringi küll, isegi lubab aga käima ei lähe. Et akut säästa sai minna põllule vedama, ei midagi. Ainuke asi mida ta tegi oli paukumine ja läkastamine, karpast tagus tuld välja ja sumparist kõlasid mõnusad paugud aga käima ei läinud. Muidugi sai mõeldud, et ei tea, mis vead kõik kallal võivad olla. No ei saa ju midagi valesti olla süütejärjekord sai ju raamatu järgi paika pandud ja puha. Kuna naabril oli ka 53, töötav 53 siis sai mindud sinna asja uurima ja arutama. Jutuks tuli siis süütejärjekord - no selles ikka viga ei ole, see ju raamatu järgi paika pandud...aga...vot siin see koer maetud oligi. 13 aastasena ei suutnud välja lugeda, mis pidi seda süütejärjekorda lugema peaks. Mina sain aru, et sõidusuunas on vasakult esimene silinder 1. aga tegelikult oli esimese rihmaseibi poolt vaadates vasakult esimene 1. Koju tagasi, küünlajuhtmed õigesti peale, kabiini, võtit ja poolest pöödrest V8 nurrus... :roll:

_________________
Mis kuradi sõnnik, see on puhas sitt!
Ärge te öelge mulle, mida ma pean tegema, ja ma ei ütle teile kuhu te peate minema!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 06, 2011 11:02 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juul 15, 2008 11:14 pm
Postitusi: 499
Asukoht: Võrumaa
Kolmapäeva õhtuks ütlen õige vastuse. Mis auhinnaks tahaksite?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 06, 2011 11:22 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 11, 2010 9:13 pm
Postitusi: 560
Asukoht: Põhja-Eesti
Tahtmine taevariik, saamine iseasi!
Kingitud hobuse suhu ei vaadata!
Ei ei, hobust mina ei taha.

_________________
Mis kuradi sõnnik, see on puhas sitt!
Ärge te öelge mulle, mida ma pean tegema, ja ma ei ütle teile kuhu te peate minema!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikked
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 06, 2011 11:41 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 07, 2010 9:54 pm
Postitusi: 40
Asukoht: Virumaa
Sügis,kartulivõtt.Jäin vurriga kivi taha kinni ja tõmmasin sahakanna sirgeks,egas midagi koju õiguma.Sahka ära keerata ei viitsind,vajutasin hüdraulikaga vastu maad pingesse ja gaasiga soendama,küll õigeks läheb.Noorik kutsus lõunale,vaatan et soendamisega läheb aega veel pikalt,sättisin lõikuri kruustangidega saha kõrvale ja läksin sõõma.Tagasi tulles oli asi paigas.Ainult et teistpidi paigas,nii tuli ikka sahk ära keerata ja alasile viia :twisted:

_________________
Hobitalunik


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 37 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.